•  
  •  
  •  

Gurmán Office Lunch

V týchto troch slovách sa skrýva naša nová služba, ktorá nie je na trhu ničím novým ale v našom prevedení pocítite rozdiel medzi nami a konkurenciou. Potrebujete sa najesť a neopúšťať priestory officu alebo kuchynky?

Kvalitné jedlo, zdravá stravaGurman Office Lunch je donášková služba denného menu do firiem, tak aby bolo jedlo na mieste včas . Je to chladené denné menu, ktoré sa pripravuje ráno, následne sa zachladí tak aby sa k vám nedostalo polo teplé alebo osušené, ale čerstvé a chladené, pripravené na ohriatie v mikrovlnnej rúre a môžete stolovať. Jedlo je dovážané v kvalitných boxoch. Zákazník si jedlo vychutná bez pocitu umelých konzervantov a boxy následne pri ďalšej donáške odnesieme aby sa vám v kuchynke nehromadili prázdne boxy. Čerstvé a kvalitné jedlo za výbornú cenu v čistom prostredí.

Prečo shocker?

Ide o teplotný proces schladenia stravy pod 5 stupňov Celzia, tak aby boli v jedle zachované všetky výživné látky a aby sa zabránilo bakteriálnemu procesu rozkladu. Jedlo je prepravovane v špecializovanom chladiarenskom vozidle, ktoré je prispôsobené na jeho ďalšiu distribúciu. Štandardy smerujúce k zdravému životnému štýlu nás inšpirovali k príprave stravy týmto spôsobom, preto sme sa rozhodli investovať do tohto efektívneho stravovacieho procesu, ktorý sa dostane k vám na stôl a my vieme, že nemusíte pochybovať o procese výroby a balenia jedla, ktoré je chladene v shockeri.

Fresh week!

Spoločnosť GURMÁN SERVIS pravidelne pripravuje pre svojich klientov a zamestnancov firiem špeciálne týždenné menu, ktoré sa venuje typu a štýlu svetových kuchýň a jedlám typickým ročným obdobiam. Počas celého týždňa sa pripravuje menu napríklad latinsko - americkej kuchyne, zabíjačkovým špecialitám, stredomorskej kuchyne, národným slovenským jedlám. Je to určite spestrenie pravidelného klasického menu, ktoré samozrejme obsahuje pestrú paletu mäsitých, bezmäsitých jedál, šalátov a múčnych jedál.