•  
  •  
  •  

Gurmán Servis

Filozofia, know how, suroviny

Pýtate sa prečo my? – spoločnosť GURMÁN SERVIS sa venuje dlhoročne prevádzkovaniu závodného stravovania a veľkokapacitnej gastronómii. V tejto oblasti je bez zaváhania už takmer 9 rokov a svojim klientom prináša pridanú hodnotu tým že sofistikovane využíva inovácie a skúsenosti vo svojej práci. Uvádzame na trh novinky v rámci zdravého životného štýlu, strave šitej na mieru každého klienta, po konzultácii s dietológmi a odborníkmi. Klient potrebuje znalého partnera pre stravovací program a myslíme si že sme schopní plnohodnotne zvládnuť náročnejšie projekty, ktoré náš klient ocení a budú mu prínosom.

Obed, jedlo, zdravá stravaPýtate sa na kvalitu jedla? – používame najlepšie suroviny aj za cenu nižšieho zisku

Naše konkurenčné výhody? - Bezkonkurenčná cena za množstvo a pestrosť menu, jeho variovanie počas celého roka. Kvalita surovín ktoré sú vyberané v spolupráci s najlepšími dodávateľmi potravín, mäsa, príloh, nápojov zaručujú klientom istoty a hygienické pravidlá, ktoré sú pri tomto druhu služieb citlivou témou. GURMÁN SERVIS stavia na týchto základoch svoju filozofiu.

Pýtate sa nás na personál? – medzi našimi kuchármi sú skvelí odborníci na gastronómiu a dbáme na to aby sa u nás cítili dobre a tým si budujeme istý tím ľudí, ktorí vedia čo robia a môžeme sa na nich obrátiť na 100%! Sme profiremní, máme so zamestnancami dobré vzťahy a oni nám to vracajú rodinným prístupom k práci.

Pýtate sa na hygienu a bezpečnosť? – Hygiena bola základom toho aby sme vôbec mohli prejsť bez zaváhania a otrasu dlhú cestu až sem a dali jasne najavo konkurencii, že u nás je všetko v poriadku čo sa týka hygieny, prístupu a kontroly na všetkých úrovniach pracovného procesu.

Pýtate sa nás na vedenie a hospodárenie? – spoločnosť GURMÁN SERVIS dlhodobo drží ceny vo svojich prevádzkach na spodnej hranici aj napriek tomu, že nárast inflácie nám často znížil pomyselnú hranicu vyššieho zisku. Vytrvalosť a dobré vzťahy s dodávateľmi nás posunuli do vysokej ligy firiem, ktoré sú zodpovedné a seriózne. V porovnaní s konkurenciou v rovnakom segmente podnikania sme a patríme k lacnejším ale nie na úkor kvality, ale na úkor pomalšieho rastu a rozširovania prevádzok. Nie je problém otvoriť väčšie množstvo prevádzok, problém je ľudí osloviť, dať im istotu dobrého a kvalitného stravovania. Za celú dobu existencie sme nemali žiadne sankcie ani kontrolu, ktorá by našla neodborné nakladanie s tovarom, iné množstvo porcie ako deklarujeme alebo akékoľvek chyby alebo úniky v hospodárskom a účtovnom systéme našej firmy.

Internet? Marketing? – uvádzame na trh nové produkty a aplikácie, ktoré prinesú našim klientom oveľa viac informácii ohľadom menu, cateringu a ponuke služieb. Spolupracujeme s externou agentúrou, ktorá nám pomáha úspešne a úsporne nastaviť webové aplikácie, stránky a komunikáciu na sociálnych sieťach. GURMÁN SERVIS chce byť in a reakcie na svoje produkty a služby získavať v dialógu s generáciou od 18 – 99 rokov.